W świecie cyfrowym z pewnością do osiągnięcia jest taki poziom biegłości i wtajemniczenia w sztukę kreowania mniej lub bardziej wymyślnych wizji, taki poziom przetworzenia i uwiarygodnienia, który nie wiedzieć jak i kiedy zbliża nas do magii… Jednak sama operatywność to za mało – trzeba jeszcze wyszkolić oko, trzeba opanować formę i kolor. Może wtedy uda się być artystą.

Michał Krasodomski jest absolwentem Wydziału Grafiki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, wieloletnim praktykiem w zawodzie projektanta, fotografika, a także dydaktyka (ASP Gdańsk, Uniwersytet Gdański, Sopocka Szkoła Wyższa). To doskonałe kwalifikacje. W czasie długoletniej współpracy dobrze poznałem możliwości Krasodomskiego – dla mnie jest Mistrzem Świata Wirtualnego. Tylko pozazdrościć. No a jeśli się uczyć, to od najlepszych.

prof. Roman Gajewski

ASP Gdańsk

 

 

Z przekonaniem rekomenduję współpracę z Michałem Krasodomskim. Moja firma cieszy się nią od siedmiu lat, a lista wspólnych projektów jest długa i pełna satysfakcji klientów. Trudno się dziwić. Michał łączy najwyższy poziom kompetencji i profesjonalizmu z dużą wrażliwością estetyczną, a symbioza talentu z pracowitością zawsze daje świetny efekt.

Maciej Siembieda

dziennikarz, pisarz, założyciel i prezes zarządu Media Support Group

 

 

 

Michał to twórca wyjątkowy. Profesjonalista najwyższej próby. Zaangażowany, uważny, wsłuchany w potrzeby klienta, terminowo realizuje powierzone projekty. Jego talent i wrażliwość, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą, sprawiają, że sprawdził się także w roli dydaktyka (zajęcia ze studentami Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Gdańskim). 

Z przyjemnością rekomenduję.

prof. Małgorzata Łosiewicz

Uniwersytet Gdański